k2FtbBdWr1

У навчальних закладах та народних домах Львівщини розпочались творчі зустрічі з письменниками, поетами, літературознавцями

1

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації разом з головою журі щорічної Всеукраїнської обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди Олесем Дяком започаткували творчі виступи письменників, поетів, літературознавців, бардів у народних домах, бібліотеках, навчальних закладах Львівщини.

Як зазначила директор департаменту Мирослава Туркало метою зустрічей є літературно-патріотичне виховання читацької аудиторії, презентації Всеукраїнського конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик – Куйбіди та антологій громадянської лірики і  патріотичної поезії.

До творчої групи входять: модератор та  автор проекту письменник Олесь Дяк, член журі конкурсу, письменник, доктор історичних наук, лауреат престижних літературних премій Петро Шкраб’юк, поетеса, лауреат літературної премії імені В. Симоненка Любов Проць.

Такі зустрічі вже відбулась у містах Трускавець та Самбір. Також літературні зустрічі заплановані у Жовківському, Золочівському та Яворівському районах області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні Львівська облдержадміністрація прийняла понад півсотні переселенців зі східних областей Укр...
До 500-ї річниці Реформації в Україні у Держархіві підготували онлайн-виставку
На Львівщині вшанували пам'ять жертв операції «Захід»
Як вберегтися від грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий період
Понад 80 переможців кулінарної справи - у Львові завершився HoReCa Show Lviv 2017
Інвестиційний потенціал Львівщини презентували на українсько-баварському бізнес-форумі