k2FtbBdWr1

У навчальних закладах та народних домах Львівщини розпочались творчі зустрічі з письменниками, поетами, літературознавцями

1

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації разом з головою журі щорічної Всеукраїнської обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди Олесем Дяком започаткували творчі виступи письменників, поетів, літературознавців, бардів у народних домах, бібліотеках, навчальних закладах Львівщини.

Як зазначила директор департаменту Мирослава Туркало метою зустрічей є літературно-патріотичне виховання читацької аудиторії, презентації Всеукраїнського конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик – Куйбіди та антологій громадянської лірики і  патріотичної поезії.

До творчої групи входять: модератор та  автор проекту письменник Олесь Дяк, член журі конкурсу, письменник, доктор історичних наук, лауреат престижних літературних премій Петро Шкраб’юк, поетеса, лауреат літературної премії імені В. Симоненка Любов Проць.

Такі зустрічі вже відбулась у містах Трускавець та Самбір. Також літературні зустрічі заплановані у Жовківському, Золочівському та Яворівському районах області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В умовах безвізу з ЄС, прикордонна та фіскальна служби мають забезпечити ефективний контроль на пунк...
Львівщина взяла участь у II Українському форумі Шовкового шляху
На пільги та субсидії – понад 670 млн гривень із державного бюджету
Понад 1,5 млрд гривень торік зекономили в області завдяки «ProZorro»
На Львівщині нагородили кращих підприємців агропромислового сектору
Пріоритети розвитку аграрної Львівщини презентували на виставці «Агро – 2018»