k2FtbBdWr1

У Політехніці стартувала міжнародна технічна конференція до 80-річчя професора Віктора Кваші

1

Сьогодні, 25 жовтня, у Національному університеті «Львівська політехніка» розпочалась міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми реконструкції, розширення і підсилення автодорожніх мостів, будівель і споруд».

Конференцію присвятили 80-річчю професора кафедри «Автомобільні дороги та мости», доктора технічних наук Віктора Кваші.

Розпочали урочистості з ювілейного засідання Вченої Ради інституту будівництва та інженерії довкілля.

«Завдяки професору, який зібрав нас сьогодні тут, ми зберегли і розвинули те, що сьогодні називають містобудівною дорожньою школою. Завдяки цьому маємо тепер спеціалістів, які знають що робити і як робити у цій галузі.

Віктор Григорович є прикладом того українця, який на ентузіазмі, на вірі в свою справу будує частину нашої держави. Його творіння – це не лише надбання Політехніки, а й нас усіх» – наголосила у вітальному слові заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак та вручила ювіляру грамоту та цінний подарунок від облдержадміністрації.

Серед учасників технічної конференції спеціалісти не тільки з різних областей України, але й з Польщі та Білорусі. Фахівці під час конференції взяли участь у обговореннях та доповідях про стан та реконструкцію мостів, проблематику їх утримання на Львівщині, а також загалом в Україні та у сусідніх країнах.

Довідково:

За останні 5 років за проектами Віктора Кваші реконструйовано, зокрема,  3 шляхопроводи у Львові: по вул. Левандівській, по вул. Городоцькій, 166 та на Західному об’їзді  Львова. Також, запроектовано 1 пішохідний міст в районі вул. Головатого-Сулими у Львові. Окрім того, обстежено 5 шляхопроводів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: