k2FtbBdWr1

У районі проходить місячник озеленення, прибирання та благоустрою

images

Головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Валентина Славська поінформувала, що в рамках проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою в районі проведено висадку лісових насаджень на площі 30 га, декоративних, плодових дерев, кущів, упорядковуються 18,6 га парків, 7,4 га скверів, алеї, 21,4 кв. м. квітників та зелені зони.

Станом на 1 квітня у належний стан приведено 69 тис. кв. м. прибудинкових територій, упорядковано 11,9 га парків та скверів, 18 кладовищ, ліквідовано 1 несанкціонованих сміттєзвалище, очищено 17,8 тис. кв. м. берегів річок Західний Буг, Кам»янка, Думна, посаджено 500 штук дерев та 250 штук кущів. Під час проведення місячника заплановано висадити алеї на честь Небесної сотні.

У проведенні місячника з прибирання, озеленення та благоустрою і Дня довкілля за період з 19 березня по 19 квітня взяло участь 110 громадських організацій, установ та підприємств району, всього працювало більш як 240 осіб.

4 квітня відбудеться загально-районна толока, 11 квітня – День Довкілля. Заплановано упорядкувати, очистити території біля закладів культури, освіти, медицини, біля храмів та інших установ, організацій та підприємств у всіх населених пунктах району. Також відбудуться акції «Первоцвіт – 2014», «Посади дерево», «Тиша в угіддях», «Нерест – 2014». Молодь району залучається до  впорядкування військових меморіальний комплексів, одиноких і братських поховань  воїнів другої світової війни та воїнів УПА.

Місцеві ради проводять роботу із власниками індивідуальних дворів щодо їх упорядкування, насадження декоративних, плодових дерев/кущів та впорядкування тротуарів, узбіч доріг.

Варто зазначити, що працівники державних установ міста Кам»янка-Бузька, селищ, сіл є активними і сумлінними учасниками місячника озеленення, благоустрою та Дня довкілля. Напередодні Великодня вони щороку роблять своє місто ошатнішим, чистішим і кращим.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Затвердження місцевих бюджетів району
В. Гройсман доручив регіонам вивчити питання можливості оренди недорого житла для переселенців, прис...
Петро Порошенко, Дональд Туск та Жан-Клод Юнкер у Києві беруть участь у саміті Україна-ЄС
У Львівській ОДА склали орієнтовний календарний план заходів з підготовки та проведення місцевих виб...
Учасники АТО та волонтери Львівщини зберуться на конференцію
Свято для дітей учасників АТО: подарунки від Миколая, "солодкий" майстер-клас, модне дефіл...