k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з організації роботи щодо весняного призову

DSC00636 - Копія

12 березня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з питань організації роботи щодо весняного призову. Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, військовий комісар Кам’янка-Бузького військового комісаріату Ігор Німко, в.о.начальника Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області Володимир Яріш, заступник керівника Радехівської місцевої прокуратури Львівської області Андрій Буряк та головний спеціаліст відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Марія Чернецька.

«Основним завданням проведення чергового призову є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ та виконання планових показників на весняно-призовну кампанію» – звернувся до присутніх Володимир Кирилич.

Присутні обговорили механізми, які забезпечать ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення ухильників від призову до відповідальності. Також розглядалося питання матеріального забезпечення роботи військового комісаріату під час проведення призову та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо умов проходження строкової служби через місцеві ЗМІ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: