k2FtbBdWr1

Учасники АТО можуть ознайомитися зі зарезервованими для них землями в оновленому онлайн-каталозі

5

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть отримати учасники АТО. Про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

“Працівники територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви”, – розповів Андрій Кавецький.

Загалом у Львівській області землевпорядники зарезервували 1341 га землі. Зокрема,  у Яворівському районі – 165 га, Городоцькому районі – 157 га, у Бродівському, Буському, Дрогобицькому, Сокальському, Стрийському районах – по 90 га. Найбільше земель зарезервовано для ведення садівництва – 528 га, ведення особистого селянського господарства – 474 га, будівництва та обслуговування житла – 331 га.

Необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність, можна знайти на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Фурам рекомендують зупинятися на спеціально облаштованих майданчиках, коли температура сягає 25°С
Відбувся семінар - тренінг для медсестер та вихователів ДНЗ району
Олег Синютка пропонує обласним депутатам заслухати його звіт
Вирішували питання господарських відносин
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум об’єднав експертів та інвесторів з усієї України
Завершено прийом документів для реєстрації кандидатами на посаду старост сіл ОТГ