k2FtbBdWr1

Учні І школи м.Кам’янка-Бузька завітали до РДА з Різдвяним вертепом

DSC09330 - Копія

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Це свято приносить віру, надію та радість у кожну родину. 9 січня представницьку та виконавчу гілки влади Кам’янеччини вітали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька. Діти презентували Різдвяний вертеп, з виступом традиційних героїв

Керівництво та весь колектив державного органу з радістю спостерігали за Різдвяним дійством, міні-виставою про історію народження Ісуса Христа, яка подарувала атмосферу справжнього свята та піднесений настрій, незабутні враження та море позитивних емоцій.

У свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський подякував діткам за влаштоване свято. «Я дуже вдячний вам, що ви принесли вогник Різдвяних свят та гарні побажання. Нехай вони обов’язково збудуться. Вам бажаю успішного навчання, та здоров’я, здійснення усіх ваших мрій та сподівань,» – зазначив Андрій Станіславович.

Також дітям за Різдвяний вертеп подякувала заступник голови районної ради Наталія Мудрик: «Дорогі дітки, сьогодні ви знову довели свою першість. Цього року ви перші нас привітали з Різдвом. Щирі вітання засилаю вашому педагогічному та учнівському колективам. Бажаю щоб всі ваші плани, мрії, задумане здійснилося.»

Усі учасники вертепу, окрім оплесків та вдячності глядачів, отримали солодкі подарунки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: