k2FtbBdWr1

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади начальника відділу

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення посади державної служби категорії «Б» начальника відділу у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації

Загальні умови

 

Посадові обов’язки 2.1.   Організовує роботу відділу

2.2. Розподіляє обов’язки між працівниками відділу

2.3. Дає працівникам відділу в межах своєї компетенції вказівки

2.4. Забезпечує в межах своєї компетенції реалізацію державної політики у сфері соціального захисту та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції, громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та потребують соціальної допомоги і підтримки з боку держави.

2.5. Бере участь у розробленні проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації, проектів рішень, головними розробниками яких є управління.

2.6. Бере участь у розробленні проектів програм соціального захисту населення району, головним розробником яких є управління.

2.7. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові районної державної адміністрації, а також аналітичні матеріали та статистичну звітність, що належить до компетенції відділу, в департамент соціального захисту населення.

2.8. Бере участь у роботі комісій, утворених при районній державній адміністрації, управлінні, з питань соціального захисту населення.

2.9.Організовує роботу по вивченню матеріально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС їх санаторно-курортного лікування, надання протезно-ортопедичної допомоги, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, автотранспортом, проведення компенсаційних виплат з державного та районного бюджетів.

2.10. Приймає на облік громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

2.11. Забезпечує перевірку підготовлених  для розгляду на засідання обласної комісії щодо визначення статусу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи справ постраждалих.

2.12. Проводить нарахування та виплату компенсацій, грошових допомог за рахунок державного бюджету громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

2.13. Проводить прийом та оплата розрахунків підприємств, організацій щодо відшкодування додаткової відпустки, компенсації за шкоду заподіяну здоров’ю за рахунок державного бюджету громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

2.14. Проводить оплату з державного бюджету рахунків санаторно-курортних установ за надані  послуги із санаторно-курортного лікування осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

2.15. Подає заявку в департамент соціального захисту населення щодо відшкодування коштів, призначених на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2.16. Узагальнює дані по району щодо обліку ветеранів війни, громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, що перебувають на квартирній черзі для забезпечення житлом.

2.17. Забезпечує контроль обліку та підготовки списків громадян, які мають право на виплату державної разової грошової допомоги до 5 Травня, відповідно до Законів України «Про соціальний захист ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Жертви нацистських переслідувань».

2.18. Приймає заяви, із підтверджуючими документами, учасників антитерористичної операції на виплату одноразових грошових допомог із державного та місцевого бюджетів.

2.19. Приймає заяви, із підтверджуючими документами, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на виплату грошових допомог із державного та місцевого бюджетів.

2.20. Подає відповідні заявки у департамент соціального захисту населення для здійснення виплат грошових допомог учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

2.21 Співпрацює з санаторіями України з питань санаторно-курортних путівок та оздоровлення пільгової категорії громадян (ветеранів війни, громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, осіб з інвалідністю).

2.22. Співпрацює із визначеними Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції реабілітаційними установами щодо соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

2.23. Співпрацює з організаціями та установами щодо професійної адаптації учасників антитерористичної операції

2.24.Забезпечує у разі потреби влаштування до будинків-інтернатів (пансіонатів) громадян похилого віку, інвалідів та дітей-інвалідів, надає допомогу в організації роботи зазначених установ та закладів.

2.25. Узагальнює роботу відділу, готує відповідні інформації, звіти в департамент соціального захисту населення.

2.26.  Веде прийом з особистих питань, надає письмові та усні консультації з питань соціального захисту постраждалих  внаслідок аварії на ЧАЄС, ветеранів війни, в тому числі учасників АТО, осіб з інвалідністю  в межах норм чинного законодавства України .

2.27. Подає пропозиції начальнику управління щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення спеціалістів відділу, заохочення та накладення стягнень, сприяє підвищенню кваліфікації спеціалістів.

2.28. Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом, захисту персональних даних.

2.29. Виконує інші доручення заступника та начальника управління, що відносяться до компетенції відділу.

 

Умови оплати праці посадовий оклад – 4000,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Призначення безстрокове
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання відповідно до статті 25 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

 

Строк подання документів – 29 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу (до 18.00 год. 04.10.2017)

Місце, час та дата початку проведення конкурсу Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації, м.Кам’янка-Бузька, вул.Павлова 2, каб.4, 14 год. 00 хв.,11.10.2017
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Харко Вікторія Олексіївна,

·                            тел. (03254)5-13-55, e-mail: k

·                            kam-buz.uper@i.ua

·                            buz.uper@i.ua

 

Кваліфікаційні вимоги
 
1 Освіта вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
2 Досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
3 Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Професійна компетентність

1. Впровадження змін:

 

 

2. Прийняття ефективних рішень:

 

3. Комунікація та взаємодія:

 

4. Стресостійкість:

 

5. Вербальне мислення:

рішучість та наполегливість;

гнучкість та адаптивність (до зміни середовища, очікувань);

здатність приймати вчасні та виважені рішення;

здатність ефективно взаємодіяти – дослухатися , сприймати та викладати думку;

конструктивне ставлення до зворотнього зв’язку, зокрема критики;

здатність розуміти та працювати з текстовою інформацією.

 

Професійні знання

1.Знання законодавства

 

 

 

 

2.Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

– Конституції України;

– Закону України “Про державну службу”;

– Закону України “Про запобігання корупції”

 

 

ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які         постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»

ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території т...
Відповідно до змін в законодавстві у сфері житлово-комунального обслуговування доведені нові соціаль...
Звіт про роботу за період 01.02.16-09.02.16 відділу «У справах захисту громадян, що постраждали вна...
Звіт відділу персоніфікованого обліку пільговиків
Звіт про роботу за період  01.06.16-08.06.16 р. відділу «У справах захисту громадян, що постраждали...
Лень М. З.