k2FtbBdWr1

Урочисті проводи призовників Кам’янеччини до лав Збройних Сил України

DSC07738

Сьогодні, 9 жовтня, 11 юнаків Кам’янка-Бузького району району відбули на обласний призовний пункт.

-Дорогі призовники, шановні батьки, усі, хто сьогодні прийшов сюди, щоби урочисто провести хлопців на строкову військову службу у Збройні Сили України. Це знаменний день, адже кожен з призовників засвідчив свою громадянську позицію, велику любов до України. Ви, як справжні мужчини, проявили мужність. Віримо, що під час проходження служби в українському війську загартуєте волю та витривалість, силу духа і фізичну виправку. Що кожен з призовників гідно виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Усі ми хвилюємось за вас, але пишаємось вами, бажаємо вам доброї служби, хороших друзів, Божого благословення і щоби ось так всі ми зустріли вас з армії здоровими і щасливими, – звернувся до призовників Кам’янеччини перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський.

Військовий комісар Кам’янка-Бузького військового комісаріату Ігор Німко побажав призовникам бути розумними, думати про те, що робитимуть. “Ви йдете від батьків, родин, і першими вашими порадниками відтепер стануть командири військових частин. І з ними ви повинні ділитися усіма радощами, труднощами і тривогами. Якщо командир не буде знати про ваші можливі домашні проблеми, а ви собі про це будете думати, то це не буде правильно, – наголосив військовий комісар. – Ви не йдете в АТО, ідуть в АТО лише контрактники, а ви будете проходити військову службу у військових частинах. Зокрема, в тих частинах, з який військовослужбовці підписали контракт, а ви будете забезпечувати цей період життєдіяльність цих військових формувань. Бажаю щасливо повернутися додому.

Підполковник Ігор Німко міцно потиснув руку кожному призовнику.

Начальник відділення комплектування-заступник військового комісара РВК Василь Фера побажав нашим майбутнім захисникам, поки що недосвідченим юнакам, успіхів у надбанні бойової майстерності.

Осінній призов триває. Тому хочеться, щоб щира любов до України, славетні бойові подвиги українців всіх поколінь, народна повага надихали майбутніх солдатів на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: