k2FtbBdWr1

“Увага! Діти – на дорозі!»

20140820120448

У Кам’янка-Бузькому районі триває місячник – «Увага! Діти на дорозі!» Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи.

Розпочався новий навчальний рік і на вулицях міст, селищ та сіл побільшало дітвори. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, сектор ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області проводить у навчальних закладах району уроки з правил безпечної поведінки на дорозі. 13 вересня в Батятицькій ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями початкових класів відбулась зустріч з представниками Національної  поліції України. Школярі познайомились з роботою поліції, поглибили знання з безпеки дорожнього руху. Після зустрічі школярі здійснили віртуальну подорож до країни Світофорії.

Правоохоронці закликають і батьків приділити більше увагу безпеці дітей на дорогах.

Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся, вкотре, нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент екології та природних ресурсів ОДА розробив плакати про види тварин, занесених до Червон...
Привітання голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з нагоди Дня журналіста
Розпочато роботи зі встановлення вікон
Душі невинно убієнних засяяли над планетою і збудували пам"яті невигасний собор
На реставрацію церков у Мор`янцях та Глиниці – по 600 тис грн
Аграріїв Львівщини запрошують відвідати Міжнародну агропромислову виставку «Агро – 2017»