k2FtbBdWr1

“Увага! Діти – на дорозі!»

20140820120448

У Кам’янка-Бузькому районі триває місячник – «Увага! Діти на дорозі!» Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи.

Розпочався новий навчальний рік і на вулицях міст, селищ та сіл побільшало дітвори. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, сектор ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області проводить у навчальних закладах району уроки з правил безпечної поведінки на дорозі. 13 вересня в Батятицькій ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями початкових класів відбулась зустріч з представниками Національної  поліції України. Школярі познайомились з роботою поліції, поглибили знання з безпеки дорожнього руху. Після зустрічі школярі здійснили віртуальну подорож до країни Світофорії.

Правоохоронці закликають і батьків приділити більше увагу безпеці дітей на дорогах.

Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся, вкотре, нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Час єднатися навколо миру та реформ – Президент
Дебальцівська дуга очима львівського правоохоронця
На Львівщині завершилась підготовка військовослужбовців, призваних під час п’ятої черги часткової мо...
Діти учасників АТО із Бродівського району провели вихідні у Львові
Понад 75 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
За таких умов, органи місцевого самоврядування зобов’язані бути успішними, - Яніна Казюк про місцеві...