k2FtbBdWr1

Уже наступного тижня стартує реєстрація на ЗНО-2016

1

У понеділок, 1 лютого, розпочинається реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року і триватиме до 4 березня. Основна сесія ЗНО цьогоріч проходитиме з 5 травня до 17 червня. Про це повідомила під час прес-конференції у четвер, 28 січня, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

“Кожен учасник перед тим, як зареєструватись повинен ознайомитись із переліком конкурсних предметів, які визначені для вступу на обрану спеціальність, – зазначила Лариса Середяк. – Учні зможуть обрати не більше 4 предметів із 12 запропонованих для здачі ЗНО. Нововведенням цьогорічної вступної кампанії є збільшення кількості вузів, куди можна подавати документи. Тобто на одну спеціальність можна скерувати документи у 15 ВНЗ. Це стосується державної форми навчання. Щодо платного навчання, то кількість вищих навчальних закладів, куди абітурієнти зможуть подати документи є необмеженою”.

Окрім того, за словами Лариси Середяк, результати ЗНО з української мови та літератури, метаматематики або історії України будуть зараховуватися як оцінка державної підсумкової атестації для випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Нагадаємо, що 30 січня завершується реєстрація на пробне ЗНО. “Динаміка зареєстрованих є дуже хороша, що свідчить про довіру до ЗНО, – повідомила Лариса Середяк. – На сьогоднішній день ми маємо 30 тисяч тестувань у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За 5 місяців обіг роздрібної торгівлі Львівської області склав 21,8 мільярда гривень
Кошти від перевиконання бюджету скерують на ремонт доріг та соціальний захист
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного і обласного бюджетів
Громадяни, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані задекларувати свої дох...
На свята у Львівській області голосуватимуть повторно
Жителів Львівщини запрошують на VI соціальний фестиваль "Лютин"