k2FtbBdWr1

В області за кошти секторальної підтримки ЄС реалізують 8 проектів

1

На Львівщині упродовж 2018-19-х років за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС реалізують 8 проектів. Таким є результат першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Це перспективні та цікаві проекти. Зокрема, один з проектів є продовженням реалізації програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області і передбачає відшкодування відсотків за кредитами, які надаються суб’єктам малого бізнесу. Інший проект – це підтримка вищої і професійно-технічної освіти і забезпечення економіки області робітничими кадрами», – розповів Роман Филипів.

Також реалізують проекти спрямовані на розвиток гірських територій, Карпатської мережі, енергоефективності, історичного ландшафтного парку «Древній Звенигород», розвиток прикордонної інфраструктури в контексті просторового розвитку.

«Вагомим є проект, який стосується і аналітично-інформаційних підходів до енергозабезпечення та енергоефективності. Цей проект містить і відповідно дослідження і створення аналітичної платформи, яка би досліджувала процеси і спрямовувала б зусилля Львівської ОДА на досягнення маскимального ефекту в контексті енергозбереження»,  – додав Роман Филипів.

Загалом за підсумками першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, на реалізацію 8 проектів Львівщина отримає 109 млн гривень, ще 9 млн гривень – це співфінансування з місцевих бюджетів.

Детальніше з переліком проектів переможців можна ознайомитись тут.  


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У польському Перемишлі вшанували жертв операції "Вісла"
«Львіввугілля» отримало майже 4 млн гривень на введення в дію нових лав
На Львівщині відбулась акція з попередження та протидії торгівлі людьми
Глава Уряду наполягає на проведенні масштабних перевірок громадських закладів на пожежну безпеку
2019 рік буде роком української культури в Австрії - домовленість Президента України та Федерального...
Путін намагається напередодні виборів підірвати ситуацію всередині України – Президент в інтерв’ю CN...