k2FtbBdWr1

В районі відзначили День медичного працівника

DSC06436

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята у центральній районній лікарні – головному медичному закладі району, відбулися урочистості.

Сьогодні, в актовому залі ЦРЛ панувала святкова атмосфера. Представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, заступник голови міської ради Богдан Ковалюк та головний лікар центральної районної лікарні Олександр Ковальчук.

«Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники є щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людині. – зазначив очільник району Володимир Кирилич. – Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій».

За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята багато медиків отримали з рук посадовців грамоти, квіти та подарунки.

В дарунок для медичних працівників району прозвучали музичні вітання від майстрів художньої самодіяльності районного Народного дому.

Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишиться у серцях працівників медицини.

 

Більше світлин на нашій сторінці у Facebook 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: