k2FtbBdWr1

Великі платники податків поповнили бюджет на 2,5 млрд гривень

4

За січень – вересень 2014 року Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів мобілізовано до Зведеного бюджету України 2,46 млрд. гривень. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник інспекції Олександр Юристовський.

Зокрема, з початку року великі підприємства, які перебувають на обслуговуванні в СДПІ, перерахували до загального фонду Державного бюджету 2307,4 млн. гривень. Водночас, до місцевого бюджету Львова забезпечено збір понад 157 млн. гривень податків та інших платежів.

Як зазначив Олександр  Юристовський, основним джерелом наповнення державної скарбниці у цей період став податок на додану вартість, якого сплачено понад 1 млрд. гривень. Крім того, великий бізнес перерахував  599,5 млн.грн. акцизного податку та 563,6 млн.грн. податку на прибуток підприємств.

Найбільші надходження до державного бюджету забезпечили ПАТ «ДТЕК Західенерго», ТзОВ «НВП «Гетьман», ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод», ДТГО Львівська залізниця» та ПАТ «Львівобленерго».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський доручив промоніторити всі теплопостачальні підприємства Львівщини, аби знати скільки...
Неприпустимо спалювати сухостій, який може поширитися на поля з врожаєм, - Ростислав Замлинський на ...
Призначення державних соціальних допомог
З понеділка у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомоги
Департамент екології профінансує природоохоронні заходи: 31 жовтня – останній день подання пропозиці...
На Львівщині відкрили вже другу сімейну ферму за підтримки українсько-канадського проекту