k2FtbBdWr1

Весляр Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками травня 2015 року

1

За підсумками традиційного щомісячного голосування членів колегії управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації та членів виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області найкращим спортсменом Львівщини у травні став каноїст Тарас Міщук.

Це почесне звання перспективний талановитий спортсмен виборов завдяки здобутій “золотій” та “cрібній” нагородам на чемпіонаті Європи 2015 року з веслування на байдарках і каное, що відбувся 1-3 травня 2015 року у місті Рачіце (Чехія).

У заїзді каное-двійок С 2 на дистанції 1 000 метрів разом із Дмитром Янчуком (Хмельницька область), український екіпаж із результатом 3 хвилини 36,572 секунди випередив дуети з Росії (відставання – 1,98 секунди) та Німеччини (2,06 секунди).

За часи незалежної України – це перша золота медаль на чемпіонатах Європи у цій олімпійській дистанції.

На вдвічі коротшій дистанції цей же екіпаж здобув срібні медалі!

Вітаємо Тараса Міщука та його тренерів – Заслуженого тренера України Володимира Деця та Михайла Поцюрка!

До слова, партнера Тараса Міщука – Дмитра Янчука, Національний олімпійський комітет назвав  найкращим спортсменом місяця в Україні.

Довідка

Міщук Тарас Вікторович, 1995 року народження, м. Дубно Рівненської області. Перший тренер О.О. Павлюк.

Випускник Львівського училища фізичної культури 2015 року.

Серед кращих спортивних досягнень: 2-ге та 5-те місця в чемпіонаті Європи серед юніорів, (м. Познань, Польща, 26-30 червня 2013 р.); 3-тє місце в чемпіонаті світу серед юніорів (м. Велланд, Канада, 1-4 серпня 2013 р.); 1-ше місце в чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років (м. Монтес-Ен-Ювелінес, Франція, 26-29 червня 2014 р.).

Виборов право виступу у складі національної збірної команди України в перших в історії міжнародного спорту Європейських іграх, що триватимуть з 12 до 28 червня ц.р. в місті Баку (Азербайджан).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: