k2FtbBdWr1

Відбулося святкування 100-річчя храму Воздвиження Чесного Хреста

DSC09392

14 вересня в Санктуарії Ісуса Вмираючого з Милятина у м. Кам’янка-Бузька відбулося святкування 100-річчя храму Воздвиження Чесного Хреста. Святу Месу очолив  Біскуп Леон Мали ( biskup Leon Mały) . В урочистостях взяли участь священики з різних парафій Львівської Архідієцезії, настоятелі місцевих храмів, священики УАПЦ та УПЦ Київського Патріархату. Чудовим співом провадив Святу Месу Катедральний хор зі Львова. Проповідь виголосив отець Прелат Людвік Камілевський ( prelat Ludwik Kamilewski) який спільно з Біскупом Рафалом  Керніцьким ( biskup Rafal Kiernicki)  відкривали Костел в 1989році.

DSC09371

Храмовий празник також відвідали: паломники з м.Жовква, гості з Польщі, а саме Soltes p.Antonij зі своїми прочанами  з містечка Studzian, що біля Przeworska, влада міста ,голова райдержадміністрації Василь Радчук, заступник голови Роман Ткачишин, керівник апарату Любов Височанська та мешканці багатьох районів та областей. У своїй урочистій промові голова району вручив настоятелю храму о.Віктору Стахову подяку за проповідування християнських цінностей, та ідей миру, добра і злагоди.

DSC09397

На закінчення святкувань відбулася Євхаристійна процесія,  несучи вулицями міста  чудотворний образ Ісуса Вмираючого з Милятина. Сама процесія стала своєрідним благословенням Ісуса Милятинського для міста, його мешканців та всіх учасників Святої Меси.

DSC09385

Слід зазначити, що кожної п’ятниці в Санктуарії Ісуса Милятинського відбувається богослужіння Новенни Милятинського «O mój cudowny  Miliatnski Boże, niech mnie twa łaska w potrzebi wspomorze», на яку надходять чисельні подяки з різних куточків світу.

DSC09362


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: