k2FtbBdWr1

Відбувся конструктивний діалог з підприємцями міста

DSCF5961

12 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання “круглого столу” з питань сплати акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, інших податків, надходжень до бюджету. На зустріч були запрошені члени робочої групи з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів та ефективного використання  бюджетних коштів, платники податків, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кам’янка-Бузької міської ради, міський голова.

“Ми практикуємо проводити виїзні засідання комісій на території найбільших наших населених пунктів. Такі зустрічі з підприємцями, керівниками органів місцевого самоврядування вже відбулися в селищах Запитів, Новий Яричів, Добротвір, в селі Старий Добротвір. Мета наших зустрічей – зрозуміти труднощі, з якими стикаються підприємці при сплаті акцизного податку, щоби в силу своїх повноважень ми на державному рівні сприяли вирішенню проблем. Оскільки акциз з роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном надходить безпосередньо до місцевого бюджету, важливо, щоб суб’єкти господарювання на місцях забезпечили повноту декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном”, – сказав Андрій Вашківський.

Заступник начальника – начальник Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Тарас Печора поінформував, що робоча група провела моніторинг за своєчасністю та повнотою сплати податків і зборів до бюджету кожним суб’єктом господарювання, а під час зустрічі заслухала кожного представника платника податку. Виходячи з розрахунку задекларованого акцизного податку в місяць 300 грн для міст області та 200 грн для сільської місцевості, частка мінімізаторів в загальній кількості поданих декларацій акцизного податку з роздрібної торгівлі за серпень цього року у Кам’янка-Бузькому районі, за даними ДПІ. складає 20% (середньообласний показник 16,4%).

-Кожному підприємцю міста слід зробити все для того, щоб рівень сплати податків не спадав, а, навпаки, збільшувався, зокрема, надходження акцизного податку, – зазначив Андрій Вашківський.

Приватні підприємці висловили стурбованість продажем алкоголю та тютюнових виробів на так званих “крапках”, які офіційно не зареєстровані, як суб’єкти господарювання, і які реалізовують продукцію без ліцензії. Їхню думку підтримав Олег Омелян. “Міська рада робить все для того, щоб дрібний бізнес на її території процвітав, щоб роботодавці сприяли соціальним гарантіям своїх працівників, суттєво зміцнювали міський бюджет”, – сказав мер.

У підсумку спікер “круглого столу” Андрій Вашківський наголосив на тому, що СПД необхідно постійно працювати щодо декларування та збільшення щомісячної сплати платежів, легалізації найманих працівників, а також зауважив, що існують штрафні санкції в разі порушення податкового та трудового законодавства.            

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: