k2FtbBdWr1

Відділення поштового зв’язку у сільських місцевостях Львівщини не ліквідовуватимуть

1

Мережа закладів поштового зв’язку на Львівщині налічує 699 відділень. З них 133 комп’ютеризовані. У населених пунктах із населенням до 2 тисяч осіб поштові відділення модернізують, оптимізують та комп’ютеризують.

Про це повідомив в.о. директора Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Микола Ростов.

В межах програми модернізації у Львівській області передбачається комп’ютеризація ще 194 відділень. Перш за все, це – відділення, що обслуговують населені пункти з населенням більше 2 тисяч мешканців.

«Відділення поштового зв’язку у тих населених пунктах, де є більше двох тисяч мешканців, закривати не будемо. А там, де мешкає до 500 осіб маємо намір обслуговувати пересувними відділенями. Це буде автомобіль, обладнаний касовим апаратом та комп’ютером та дозволить надавати у повному обсязі усі поштові послуги у тих населених пунктах, які цього потребуватимуть», – зазначив в.о. директора Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Микола Ростов.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Запрошуємо до участі в програмі «Молодь змінить Україну»
На Львівщині покарали водія маршрутки, який відмовився везти матір загиблого під час Революції Гідно...
«Львівщина – один із флагманів з відновлення українських доріг»,- Володимир Кістіон
У Львівському театрі ляльок прем’єра
Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів відвідав школу у Наварії
Цьогоріч з обласного бюджету профінансують 12 регіональних кіноматографічних проектів