k2FtbBdWr1

Відділення поштового зв’язку у сільських місцевостях Львівщини не ліквідовуватимуть

1

Мережа закладів поштового зв’язку на Львівщині налічує 699 відділень. З них 133 комп’ютеризовані. У населених пунктах із населенням до 2 тисяч осіб поштові відділення модернізують, оптимізують та комп’ютеризують.

Про це повідомив в.о. директора Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Микола Ростов.

В межах програми модернізації у Львівській області передбачається комп’ютеризація ще 194 відділень. Перш за все, це – відділення, що обслуговують населені пункти з населенням більше 2 тисяч мешканців.

«Відділення поштового зв’язку у тих населених пунктах, де є більше двох тисяч мешканців, закривати не будемо. А там, де мешкає до 500 осіб маємо намір обслуговувати пересувними відділенями. Це буде автомобіль, обладнаний касовим апаратом та комп’ютером та дозволить надавати у повному обсязі усі поштові послуги у тих населених пунктах, які цього потребуватимуть», – зазначив в.о. директора Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Микола Ростов.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Розпочато прийом документів на участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2015 ...
Співпраця задля миру – місія ОБСЄ відвідала Львівщину
Львівщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України - п...
Державний архів підготував онлайн-виставку до 100 – річчя Української революці
Львівська ОДА спільно з Мінюстом посилено працюватимуть над ліквідацію заборгованості із виплати зар...
На Львівщині вже створили 128 сімейних ферм