k2FtbBdWr1

Відкрито після реконструкції оновлений дошкільний дитячий заклад № 3 «Сонечко» міста Кам’янка-Бузька

DSC_0521

26 грудня у місті Кам’янка-Бузька відбулося урочисте відкриття оновленого в результаті реалізації мікропроекту дошкільного дитячого закладу № 3 «Сонечко». У дитячому дошкільному закладі здійснено заміну вікон, дверей, системи опалення та утеплення фасаду на суму 2 млн 380 тис. грн. В урочистості з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян.

Від Українського фонду соціальних інвестицій були  присутні директор Львівського регіонального представництва Василь Кузьменко , консультанти УФСІ та виконавчий директор Віктор Мірошниченко, який привітав всіх присутніх зі святом урочистого відкриття оновленого садочка і подякував всім причетним до впровадження мікропроекту, зазначив, що дитячий садок “Сонечко” став європейського зразка, директор побажав і діткам і колективу міцного здоров’я, злагоди та миру.

«На початку цього року, коли діти вітали мене та Тараса Володимировича колядками, у кінці віншувань діти сказали: «Побудуйте нам цей садочок». Я зрозумів, що діти сприймають навколишнє набагато доросліше, ніж ми можемо собі це уявити. Відповідно все те, що ми робимо для дітей, чи це кажемо добре слово, чи це ремонтуємо садочок, чи щось інше, в кінцевому результаті повернеться нам в повноцінних, добрих, працьовитих громадянах нашої Кам’янеччини, України», – звернувся до присутніх Володимир Кирилич. Очільник району подякував усім, хто долучився до цієї великої справи, та за спільні зусилля в першу чергу керівництву фонду соціальних інвестицій, районній раді, батькам, проектантам та підрядникам.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Кам’янка-Бузького району та з нагоди урочистого відкриття оновленого дошкільного навчального закладу №3 міста Кам’янка-Бузька були вручені спільні подяки голови районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Спільними зусиллями зроблено добру справу для маленьких хлопчиків та дівчаток садочка «Сонечко». Від колективу садочка, від батьківського комітету, від діток було висловлено подяку усім за співпрацю, за те, що тепер у садочку тепло.

Маленькі вихованці потішили присутніх танцями, віршованими вітаннями, піснями та щирими дитячими посмішками.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Наступну Спартакіаду допризовної молоді пропонують провести у Львові
Андрій Вашківський: Здібності кожного педагога та учня, наполеглива праця стануть запорукою великих...
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Кам"янка-Бузького історико –...
Уряд розпочинає програму оновлення української школи, питання інвестування в освіту залишається пріо...
Президент: Мені в радість працювати промоутером і «рекламним агентом» позитивних змін в державі
Гірські райони треба активно інтегрувати в життя країни, - Володимир Гройсман