k2FtbBdWr1

Військкомат запрошує на службу за контрактом

1

У Львівській області триває відбір кандидатів, – громадян України призовного віку, на військову службу за контрактом. Про це повідомляє Львівський обласний військовий комісаріат.

На контрактну службу запрошують осіб віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, мають відповідну фізичну підготовку, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я та не мали судимості.

Слід зазначити, що громадяни, прийняті на військову службу за контрактом, отримують стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн до 10000 грн на місяць. Військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення АТО, передбачають додаткове преміювання: на першій лінії – три мінімальних заробітні плати, в тилу – одну мінімальну заробітну плату та підчас загострення ситуації в розмірі семи мінімальних заробітних плат.

Кандидати на військову службу можуть обрати військову спеціальність та посаду, перелік яких щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

Серед переваг військової служби за контрактом також є повноцінне речове та продовольче забезпечення, право користуватися безоплатним медичним забезпеченням, можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах, перспектива на отримання житла.

Усіх бажаючих просять звертатись у Кам’янка-Бузький районний військовий комісаріат, за адресою: вул. Шевченка 57, тел. 2-42-06, 0677350910.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дорогі жителі Кам»янеччини!
Павло Розенко відвідав учасників АТО у Львівському міжрегіональному центрі реабілітації інвалідів
На Львівщині освятили меморіальну дошку вчителеві, який загинув в АТО
Три компаній взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів по ремонту автодороги Мукачеве-Льв...
Миколай у прийомні сім`ї та ДБСТ
На Львівщині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного...