k2FtbBdWr1

Вільні творять майбутнє!

23782273_193592517882065_107293902_n

21 листопада українці відзначають  День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. І вже три роки поспіль  навчальні заходи  беруть участь у відзначенні Всесвітнього Дня Гідності  – цього року під патронатом Міністерства освіти і науки.

Шкільна спільнота  ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Добротвора  активно долучилась до відзначення  державного свята Дня Гідності та Свободи та Всесвітнього Дня Гідності.  Цими днями у школі було проведено уроки Гідності та уроки  Пам’яті Героїв Небесної Сотні,  учнівські конференції, години спілкування про те, як кожен і кожна ставиться до себе і до іншого, наскільки вона чи він може зрозуміти і шанувати Іншого, обговорили те, якою ціною довелось українцям відстоювати свою національну гідність, своє прагнення до свободи, і вшанували тих, хто загинув під час Революції Гідності, відстоюючи демократичні принципи та європейський вибір нашого народу. Учителі початкових класів організували для своїх  школярів перегляд  з обговоренням мультфільмів  про можливості вирішення конфліктів та як поводитись гідно, якщо  скоїв поганий вчинок. Учасники гуртка «Акварель» організували виставку малюнків  на тему «Вільні творять майбутнє!».

“Переконана, що проведені заходи спрямовані на збереження та донесення до сучасного  покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття – сприяють вихованню в учнівської молоді  ідеалів свободи і демократії,” – зазначила заступник директора з виховної роботи Олеся Браташ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: