k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич провів понеділкову нараду

гол нині

12 березня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками служб району, структурних підрозділів РДА. Керівник району наголосив на проведенні місячникам прибирання та благоустрою: “Напередодні великих християнських Великодніх свят ми повинні чітко спланувати свою роботу з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і дня Довкілля. Керівникам організацій та установ, головам місцевих рад слід впорядкувати прибудинкові території, придорожні смуги, парки, сквери, береги річок, кладовища, тощо. Для цього – провести роз’яснювальну роботу серед населення, залучивши до акції якомога більше людей. Керівникам слід забезпечити збір та вивезення сміття”.

Крім того Володимир Кирилич дав завдання керівникам галузей освіти, медицини, культури, соціального захисту населення РДА подати фактичне використання енергоносіїв у фізичних обсягах у порівнянні до затверджених лімітів та до використання їх за два місяці 2017 року.

Андрій Вашківський наголосив на необхідності раціонального розподілу освітньої субвенції, обгрунтування придбання комп’ютерної техніки навчальними закладами району, звернутися в Червоноградське МБТІ для надання документів для введення в експлуатацію спортивного майданчика зі штучним покриттям ЗОШ І-ІІІ  ступенів №3 міста Кам’янка-Бузька.

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська подякувала всім, хто взяв участь у флешмобі до дня народження Тараса Шевченка. Вона запросила керівників та представників трудових колективів взяти участь в урочистій академії, присвяченій Великому Кобзареві. Захід відбудеться у вівторок, 13 березня, о 16.00 годині в Кам’янка-Бузькому районному Народному домі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: