k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір

DSC06000 - Копія

16 травня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір. Керівник району зазначив: “Виїзну нараду організовано тому, що проблеми, з якими стикаються демобілізовані учасники АТО та їхні сім’ї, специфічні для окремих частин району, хоча основні – спільні”. Ознайомив присутніх з форматом зустрічі, представив керівників служб і підрозділів, до яких у присутніх можуть виникнути питання.

Голова райдержадміністрації поінформував про зміну формату спілкування влади та демобілізованих учасників АТО. Через кілька днів буде закріплено конкретного працівника управління соціального захисту населення РДА, територіального центру, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 10 учасниками АТО. До цих посадовців зможуть при потребі звертатися в учасники АТО і отримати всебічну допомогу. Будуть підготовлені письмові інформаційні матеріали про пільги державного, обласного та районного значення, на які мають право учасники АТО, учасники бойових дій АТО.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Луць Ольга розповіла про стан забезпечення соціальними пільгами учасників бойових дій АТО відповідно до регіональних програм.

Голови Добротвірської селищної Роман Ніколаєв, Стародобротвірської Олег Прокопейко, Сілецької сільських рад Василь Ільків розповіли про надання грошової допомоги учасникам АТО та про виділення земельних ділянок на підпорядкованих їм територіях.

Директор районного центру зайнятості Оксана Довганик доповіла про працевлаштування демобілізованих учасників АТО.

Начальник відділу у Кам’янка-Бузькому районні головного управління Держгеокадастру у Львівській області Володимир Лень говорив про забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій АТО.

Начальник відділу економіки та туризму райдержадміністрації Ольга Хома роз’яснила про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО в межах реалізації обласної Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Головний спеціаліст відділу інфраструктури та ЖКГ Галина Кручкевич надала інформацію про кредитування на енергозберігаючі заходи для населення, яке реалізовується в межах районної та обласної програм.

Головний лікар Добротвірської міської лікарні Людмила Круглянко ознайомила з роботою  реабілітаційного центру на базі Добротвірської міської лікарні.

Заступник головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ Олег Волошин надав інформацію щодо забезпечення амбулаторного і стаціонарного лікування, протезування учасників АТО у межах районної Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Кам’янка-Бузького району на 2017 рік.

Учасники АТО, члени їх сімей, голова громадської організації захисту прав та інтересів воїнів АТО Роксана Терлецька озвучили питання: виділення земельних ділянок під особисте будівництво, будівництво гаража, ведення особистого селянського господарства, садівництво; наявність земель під дачне будівництво; дотримання термінів виділення усіх типів земельних ділянок; лікування дітей учасників АТО; оформлення права власності на земельні ділянки; резервування ділянок для виділення учасникам АТО, які прийдуть з фронту; затвердження генерального плану смт Добротвір для виділення демобілізованим учасникам АТО земельних ділянок по вул. Мазепи; передача багатоквартирного будинку на баланс Добротвірської селищної ради і подальший розподіл квартир для учасників АТО.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: