k2FtbBdWr1

Виборчі дільниці готові до роботи комісій

вибори

За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, у зв’язку з підготовкою до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, здійснено перевірку виборчих дільниць, які утворені на постійній основі щодо відповідності їх описів меж, адрес приміщень для голосування, адрес робочих приміщень дільничних виборчих комісій, інших відомостей щодо таких дільниць вимогам, установленим законодавством.

В основному всі дільниці готові прийняти виборчі комісії. Однак деякі з них, а саме 28 дільниць у Сихівському районі м. Львова, дві дільниці у Турківському районі та по одній дільниці в Бориславі і Червонограді потребують змін у реєстрі виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Відповідні подання надіслано до Центральної виборчої комісії.

Станом на 12 березня у Львівській області утворено 2145 виборчих дільниць на постійній основі, з них 2071 звичайна, 67 спеціальних, які утворені у стаціонарних лікувальних закладах та 7 спецдільниць в пенітенціарних установах.

Ліквідовано 9 дільниць на постійній основі, а саме три дільниці у Старосамбірському, по дві дільниці у Сокальському і Стрийському районах та по одній дільниці в Городоцькому районі і м. Червонограді.

Також у Шевченківському районі м. Львова утворено дві нові виборчі дільниці на вулицях Кирилівській і Грінченка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оргкомітет вирішив перенести фестиваль «Зашків – Земля Героїв»
На засіданні в межах Економічного форуму порушили питання реформування професійно-технічної освіти
У День Гідності та Свободи на Личаківському кладовищі вшанували новітніх Героїв України
На Львівщині напрацювали схему щодо митного режиму переробки в межах України
У Львівському обласному молодіжному центрі відбудеться дводенна базова програма "Територія успі...
«Ми впевнені, що на Львівщині буде стовідсотковий успіх проекту», - Оксана Винницька