k2FtbBdWr1

Виборчі дільниці готові до роботи комісій

вибори

За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, у зв’язку з підготовкою до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, здійснено перевірку виборчих дільниць, які утворені на постійній основі щодо відповідності їх описів меж, адрес приміщень для голосування, адрес робочих приміщень дільничних виборчих комісій, інших відомостей щодо таких дільниць вимогам, установленим законодавством.

В основному всі дільниці готові прийняти виборчі комісії. Однак деякі з них, а саме 28 дільниць у Сихівському районі м. Львова, дві дільниці у Турківському районі та по одній дільниці в Бориславі і Червонограді потребують змін у реєстрі виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Відповідні подання надіслано до Центральної виборчої комісії.

Станом на 12 березня у Львівській області утворено 2145 виборчих дільниць на постійній основі, з них 2071 звичайна, 67 спеціальних, які утворені у стаціонарних лікувальних закладах та 7 спецдільниць в пенітенціарних установах.

Ліквідовано 9 дільниць на постійній основі, а саме три дільниці у Старосамбірському, по дві дільниці у Сокальському і Стрийському районах та по одній дільниці в Городоцькому районі і м. Червонограді.

Також у Шевченківському районі м. Львова утворено дві нові виборчі дільниці на вулицях Кирилівській і Грінченка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Крадіжка або Біле сонце Криму»: Наталія Влащенко презентувала книгу на Форумі видавців
У навчальних закладах Львівщини відзначають 75-річчя створення УПА та День захисника України
На Львівщині здали в оренду ще одну земельну ділянку разом із водним об’єктом
Понад 19 млн гривень – на реалізацію Обласної програми «Спортивний майданчик» у 2018 році
Понад 280 млн гривень склав обсяг реалізації продукції державних лісогосподарських підприємств у І к...
Триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Історія, яка нас об’єднує»