k2FtbBdWr1

Виїзне засідання районної робочої групи з питань детінізації та легалізації виплати заробітної плати

DSC06760 - Копія

7 липня заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр провів виїзне засідання районної робочої групи з питань детінізації та легалізації виплати заробітної плати, та зайнятості населення.

Робоча група провела інформаційно-роз’яснувальну роботу щодо використання зареєстрованої найманої праці серед 4 роботодавців.

Роз’яснили про переваги для працівника коли праця повністю задекларована. Працівник отримує трудові права і можливість їх захистити, соціальні гарантії, гідні та безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві.

В ході інформаційно-роз’яснувальної роботи члени робочої групи розповсюджували буклети Державної служби з питань праці про задекларовану працю, її переваги та не задекларовану працю з її негативними наслідками.

В одного роботодавця робоча група виявила порушення, надала час виправити його та повідомила суб’єкта господарської діяльності про адміністративну відповідальність, яка настає при даних порушеннях.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: