k2FtbBdWr1

Вжити заходів щодо приведення територій населених пунктів району у належний стан

річка

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації, який очолює Юрій Ващук, надіслав органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств звернення з пропозиціями щодо вжиття запобіжних заходів до приведення територій населених пунктів району у належний стан.

За даними снігозйомки гідропостів та метеостанцій Львівського регіонального центру з гідрометеорології на цей час сніговий покрив зійшов майже на всіх адміністративних територіях області.

Згідно з прогнозом погоди, наданим Львівським регіональним центром     з гідрометеорології, протягом наступних 10 днів на території області встановиться хмарна з проясненнями погода з опадами у вигляді дощу в окремі дні. На річках області, в основному в південній частині, буде спостерігатись незначне коливання рівнів води з перевагою спаду. В той же час у басейні річки Західний Буг продовжується підйом рівня води з виходом річки Солокії на заплаву.

Сходження снігу та встановлення помірно теплої в денний час погоди дозволяє у повній мірі приступити до приведення територій населених пунктів району у належний стан.

Пропонується невідкладно організувати проведення у межах населених пунктів на підпорядкованих територіях розчистку русел малих річок та потічків, придорожніх кюветів, підмостових отворів, водопропускних труб, ливневої каналізації від побутового сміття, залишків дерев та кущів, намулу тощо. Для цього слід провести толоки із широким залученням працівників наявних комунальних підприємств, установ, організацій та підприємств незалежно від форм власності, а також місцевого населення. Голови місцевих рад повинні  забезпечити централізований вивіз зібраного сміття на визначені звалища твердих побутових відходів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: