k2FtbBdWr1

Юні гандболісти Львівщини визначили кращих

Ганбол

6-7 лютого 2014 року Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено змагання з гандболу серед школярів Львівщини.

Участь у змаганнях, які відбувалися в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі в межах XXIІІ обласних спортивних ігор школярів Львівщини, взяли 8 команд та близько 100 учасників.

За підсумками двох змагальних днів впевнену перемогу виборола команда школярів Кам’янко-Бузького району. Другими стали вихованці Шевченківського району м. Львова, а трійку призерів замкнули спортсмени, які навчаються у школах Пустомитівського району Львівської області.

Зазначимо, що у 2014 році XXIІІ обласні спортивні ігри школярів Львівської області присвячені Року Тараса Шевченка в Україні та 75-річчю створення Львівської області, проводяться з метою популяризації фізичної культури та спорту, залучення учнів області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів.

Спортивні ігри відбуваються в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів освітянських установ, затвердженого спільним наказом Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 29.01.2014 №01-01/20/06.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ОДА чекає від уряду погодження про виділення 125 мільйонів на відновлення пошкоджених паводком об’єк...
Підприємства ПЕК Львівщини знаходяться під посиленою охороною
Юрій Турянський представив нового керівника медичної галузі Львівщини
На «Форумі Ідей» визначили три найкращі проекти
Четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові сім’ї
На Сколівщині відбувся XII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!»