k2FtbBdWr1

З благословення Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ

1

З благословення Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Кир Михаїла Колтуна 26 грудня 2015 року в м. Кам’янка-Бузька в храмі Преображення Господнього за участю Кам’янка-Бузького та Новояричівського деканатів та Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації, Кам’янка-Бузької районної ради, ГО захисту прав та інтересів учасників АТО проведено духовно-молитовну зустріч учасників АТО із сім’ями.

Подія розпочалася Божественною літургією, яку очолив синкел Сокальсько-Жовківської єпархії о. Степан Макар, який виголосив духовно-повчальну науку. Учасники АТО та члени їхніх сімей мали можливість приступити до святих Таїнств Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Після Св. Літургії реколекційно-навчальне слово до учасників АТО промовляв о. капелан Володимир Касіян.4

Від районної влади слова подяки за героїзм та мужність по обороні кордонів нашої Батьківщини висловив голова районної ради п. Тарас Калеберда.123333

Також привітали наших воїнів учасники художньої самодіяльності Кам’янка-Бузького районного Народного дому та Народного дому с. Батятичі з різдвянно-новорічною програмою.2 Опісля фотосесія учасників духовно-молитовної зустрічі і обід.

Після обіду біля стели Героям Небесної Сотні священики відслужили панахиду за полеглими воїнами АТО та героями, які загинули під час Революції Гідності. В кінці зустрічі поминальне слово виголосив о.капелан Борис Гороховський.
На зустрічі були присутні 20 священиків, 130 учасників АТО з сім’ями.

3
Від духовенства дякуємо всім хто долучився до проведення духовно-молитовної зустрічі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: