k2FtbBdWr1

З початку року працевлаштовано майже десять тисяч мешканців Львівщини

foto1-487x341

У перші три місяці 2014 року обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу 9,7 тис. осіб, у тому числі – 6,1 тис. безробітних.

Із них 280 осіб працевлаштовані на створені нові робочі місця за рахунок надання працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску, тоді як за весь минулий рік – 468. Одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності скористалися 198 непрацюючих краян, що у півтора раза більше, ніж у січні-березні 2013 р.

Посадовці центрів зайнятості домоглися збільшення чисельності безробітних, охоплених професійною підготовкою та перепідготовкою, із 3,6 тис. осіб у 2013 р. – до 4,1 тис. цьогоріч, а також залучених до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру – із 1385 до 1441. Ваучери для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці отримали 87 мешканців області віком понад 45 років.

У першому кварталі п. р. порівняно з відповідним періодом 2013 року спостерігалися тенденції до зменшення обсягів зареєстрованих безробітних – із 38,5 тис. до 36,6 тис. осіб, скорочення тривалості пошуку роботи – із 161 до 108 календарних днів. Проте зменшилася кількість задекларованих працедавцями вакансій – із 15,4 тис. до 12,6 тис., що посилило конкуренцію на ринку праці та вплинуло на збільшення претендентів на одне вільне робоче місце  – із 10 до 13 наприкінці березня п. р.

Станом на 1 квітня п. р. соціальними послугами ЦЗ користувалися 24,5 тис. безробітних, для котрих у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1,9 тис. вакансій. Найбільш затребуваними на ринку праці були кваліфіковані робітники, що працюють з інструментом (24,6%), фахівці з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (22,1%), а також працівники сфери торгівлі та послуг (14,0%).

Останнім часом до обласної служби зайнятості дедалі частіше звертаються у пошуку роботи колишні мешканці Криму. Просимо керівників місцевих фірм і компаній, представників бізнес-кіл максимально сприяти у працевлаштуванні біженців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині обрали нового сільського голову і депутата сільської ради
На Львівщині урочистою ходою відзначили річницю проголошення ЗУНР
Для вирішення проблеми проваль поблизу Трускавця створять комісію
«20 % зростання, яке ми маємо вже упродовж двох років демонструє добрі можливості для спільної робот...
На Львівщині за сприяння регіонального представництва Консультативної місії ЄС відбувся п’ятий семін...
На Львівщині розпочалось засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО