k2FtbBdWr1

Засідання школи молодого педагога в Деревлянському НВК

1 (4)

10 грудня 2015 року на базі  дошкільного підрозділу Деревлянського НВК відбулося чергове виїзне засідання школи молодого педагога (керівник Дацьо О.В., вихователь Кам’янкаБузького ЦРД). Вихователь дошкільної групи Приставська М.В. підготувала з дітьми розважальне шоу « Я люблю Україну», в ході якого дошкільнята проявили хороші знання про історію нашої держави, села, національні символи, видатних людей. Слід відзначити, що захід відбувся в новому відремонтованому приміщенні групи, яке обладнано та відремонтовано за кошти відділу освіти, благодійників , батьківської громади за сприяння сільського голови Ренчки Є.М.

Головний спеціаліст відділу освіти Біда Н.Р., методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. вручили грамоту відділу освіти  директору Якимів Г.М., подяки сільському голові Ренчці Є.М., колективу дошкільного підрозділу Деревлянського НВК., а маленьким вихованцям – коструктори «ЛЕГО» та годинник.

Всі присутні високо оцінили роботу Якимів Г.М.,  Приставської  М.В., всього колективу Деревлянського НВК за створені належні умови для навчання та виховання як дошкільнят, так і школярів.

2 (3)


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: