k2FtbBdWr1

Завдання та обов’язки

Основними завданнями державного адміністратора є:

 

1. Надання суб’єктам господарюваннявичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру .
2. Прийняття від суб’єкта господарювання документів, необхідних для одержання документів дозвільного характеру, реєстрація та подання документів відповідним місцевим дозвільним органам.
3. Забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів.
4. Здійснення контролю за додержанням посадовими особами місцевих дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру.
5. Виконання інших завдань, передбачених чинним законодавствам.
Основними обов’язками державного адміністратора є:

 

1. Забезпечення видачі документів дозвільного характеру виключно через дозвільний центр.
2. Оптимізація процесу видачі документів дозвільного характеру щляхом налагодження взаємодії між представниками місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільних центрів.
3. Надання суб’єктам господарюваннявичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру за Регламентом (інформаційною карткою).
4. Забезпечення видачі документів дозвільного характеру в разі звернення заявника безпосередньо до державного адміністратора.
5. Ведення документообігу та забезпечення обліку звернень суб’єктів господарювання до державного адміністраторів, представників місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільного центру.
Дозвільні органи:

 

1. Радехівське міжрайонне управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби України у Львівській області.
2. Кам‘янка – Бузький районний відділ ГУ МНСУ у Львівській області
3. Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області
4. Управління ветеринарної медицини в Кам‘янка – Бузькому районі
5. Управління агропромислового розвитку Кам‘янка-Бузької райдержадміністрації
6. Відділ держземагенства у Кам’янка-Бузькому районі
Документи дозвільного характеру, що видаються через Дозвільний центр Кам’янка – Бузької райдержадміністрації:
Документ дозвільного характеру – дозвіл, висновок, погодження, свідоцтво тощо, який дає суб”єкту господарювання право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності.
Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, що видаються виключно через дозвільні центри затверджено Законом України від 19 травня 2011 року №3392-6 «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».

Місцезнаходження:
80400,
вул. Незалежності, 27,
м.Кам‘янка – Бузька, Львівська обл.,

тел. 8 (3254) 2-36-35


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: