k2FtbBdWr1

Зустріч громади з представниками влади у селі Убині

DSC09968 - Копія

13 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський зустрівся з мешканцями села Убині. Також участь у зустрічі взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Ольга Юремчук, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва РДА Іван Чабан, начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства Ольга Савка.

Мета таких зустрічей, як зазначив Андрій Вашківський, почути проблеми громади безпосередньо на місцях, спільно з місцевою владою та громадою напрацювати шляхи їх вирішення, обговорити плани розвитку.

Далі розмова продовжилась у формі діалогу. Серед актуальних питань, які цікавили жителів населеного пункту: ремонт дороги місцевого значення до села Убині, надання житлових субсидій населенню, відновлення рейсу в обідню пору за маршрутом Львів – Убині, перевезення пасажирів пільгових категорій, зрізання аварійно небезпечних дерев на узбіччях.

Андрій Станіславович поінформував присутніх про реалізацію медичної реформи в частині первинної медичної допомоги. «Основний принцип вибору лікаря: вільне рішення людини. Залежно від того, наскільки вона задоволена послугами цього лікаря (якістю, знаннями, уважністю, ввічливістю тощо), а також наскільки зручно користуватися саме цією медичною практикою (розташування, доступність, комфорт). Кожен має вибрати того лікаря, якому зможе довіряти», – зазначив Андрій Вашківський .

Начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства Ольга Савка надала роз’яснення присутнім щодо встановлення автобусної зупинки на дорозі Київ-Чоп. «Вартість облаштування автобусної зупинки на дорозі міжнародного значення, у відповідності до вимог, становить близько 2 млн грн. Дані кошти мають бути виділені з місцевого бюджету», – сказала Ольга Дмитрівна.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо об’єднання територіальних громад, вивезення твердих побутових відходів та участь в обласному конкурсі мікропроектів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Незалежна профспілка гірників висловила вдячність Ірині Сех за підтримку шахтарів, які постраждали в...
Удосконалена комунікація служби зайнятості та її клієнтів – почав діяти новий мобільний сервіс «пош...
Департамент культури ЛОДА приймає пропозиції на фінансову підтримку мистецьких проектів до кінця рок...
У Львівській ОДА обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти області
На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017»
За сприяння обласної програми підтримки фермери Самбірщини успішно розвивають власні господарства