k2FtbBdWr1

Зустріч з громадськістю Дернівської сільської ради

DSC07122 - Копія

15 серпня, на території Дернівської сільської ради, проведено виїзну зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського з громадою сіл Дальнич, Сапіжанка, Товмач. Відповідні зустрічі-спілкування з громадою проводяться регулярно, адже саме в такий спосіб можна відкрито обговорити проблемні питання та знайти шляхи їх вирішення. Андрій Станіславович спільно з громадою обговорили ряд проблем: ремонт доріг комунальної власності, встановлення спортивного майданчика, облаштування тротуарів та водовідвідних каналів, об’єднання територіальних громад та перерахунку субсидії, централізованого збору та вивезення сміття. Окрім того, учасники зустрічі підняли проблему автотранспортного сполучення за маршрутом Дальнич – Львів.

Андрій Вашківський надав роз’яснення присутнім громадянам стосовно добровільного об’єднання територіальних громад, його переваги та наслідки. Учасники зустрічі висловили свої думки з даного питаннях.

Також перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що на даний момент на дорогах панує хаос, складна обстановка. У зв’язку з тим, що люди забули, що точне дотримання правил дорожнього руху – це закон і обов’язкова умова виживання на дорогах. Дорога не терпить найменших порушень, зобов’язуючи до пильності і постійної уваги, тому, що через неуважність можуть загинути безліч людей. Тому потрібно бути уважними і відповідальними водіями та пішоходами. Закликав громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків. «Кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей», – зазначив Андрій Вашківський.

З роз’ясненнями щодо нового порядку надання субсидій на житлово-комунальні послуги та перерахунку на літній період вичерпну відповідь надала Ольга Юремчук – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

За результатами зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації надав необхідні доручення керівникам профільних відділів та управлінь. Виконання поставлених завдань Андрій Вашківський триматиме під особистим контролем.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: