k2FtbBdWr1

Зустріч з суб’єктами господарської діяльності у сфері торгівлі Кам’янеччини

DSC01297 - Копія

18 квітня за участі першого заступника голови ОДА Ростислава Замлинського, першого заступника голови РДА Андрія Вашківського та голови Кам’янка-Бузької міської ради Олега Омеляна відбулася галузева зустріч з суб’єктами господарської діяльності Кам’янка-Бузького району, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі.

«Я хочу щоб ми з вами говорили як представники влади та бізнесу. Завдяки таким зустрічам за круглим столом можна знайти вирішення проблемних питань, – звернувся до присутніх Ростислав Замлинський. – Якщо хтось з вас збирається розширювати, розвивати бізнес і ви працюєте в абсолютно легальний спосіб, як обласна, районна та місцева влада готові вам сприяти у цьому. У 2017 році в економіку Львівщини інвестовано 150 млн доларів та створено 8 тис робочих місць. Також, за темпами розвитку сільського господарства Львівщина перша в Україні».

Також перший заступник голови ОДА зазначив, що українці менше будуть їхати за кордон на заробітки тільки тоді, коли роботодавці забезпечать їм належні умови праці та гідну платню. Середня заробітна плата у сфері торгівлі за даними статистики складає по області, не враховуючи міста Львова, трохи більше 6 тис. грн. Зазначив, що підприємцям необхідно піднімали соціальний рівень життя своїх працівників та забезпечити достойну зарплату.

Однією з основних умов, за якої влада готова сприяти розвитку бізнесу, це соціальне партнерство. Під ним розуміється легальна сплата податків та виплати легальної заробітної плати. У Львівщину залучено державних капітальних видатків на суму 5 млрд грн. У Кам’янка-Бузький район на 69 об’єктів району було виділено 67 млн грн. Кошти, які сплатили у бюджет платники податків, повернулися до району та були інвестовані у розвиток соціальної інфраструктури.

Під час зустрічі підприємців поінформували про можливість участі в державних та обласних програмах підтримки бізнесу.

Присутні обговорили питання ринку збуту, закупівлі продукції у місцевих виробників, можливість експорту продукції, боротьби з продажем нелегальних алкогольних виробів, участь у системі електронних закупівель «Прозоро», тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: