k2FtbBdWr1

Звіт заступника головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ з медичного обслуговування населення

Волошин

Під час Колегії райдержадміністрації було заслухано звіт про роботу заступника головного лікаря Кам’янка-Бузької ЦРЛ з медичного обслуговування населення Олега Волошина.

За словами Олега Івановича, медичну допомогу населенню району надають 144 лікарі, 308 – середній медичний персонал.

На території району функціонує 3 лікарні, 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (у селах Батятичі, Желдець, Великосілки, Ременів, Дідилів, Жовтанці, Незнанів, Велике Колодно), сільська амбулаторія в селищі Запитів, 32 фельдшерсько-акушерські пункти. В них працює 19 лікарів та 70 осіб середнього медичного персоналу , із них мають вищу кваліфікаційну категорію – 4 особи, першу – 3 осіб, другу кваліфікаційну категорію – 2,  сертифікат – 10.  Середній медперсонал: вища – 32, перша – 9, друга – 1.

На диспансерному обліку у лікарів АЗПСМ, CЛA перебуває 6499 осіб дорослого населення, 887 дітей та 273 підлітків. З початку року кількість диспансерних хворих збільшується. Оздоровлення даної категорії хворих проходить в основному в амбулаторних умовах. Від стаціонарного і санаторно-курортного лікування хворі відмовляються в силу соціально-економічної скрути.

Кожного року в районі проводяться «Дні здоров’я сільського населення». Наказом головного лікаря  створено лікарські бригади та розроблено графік виїздів в лікувально-профілактичні заклади району,  АЗПСМ та ФАПи.

До складу бригад були включені лікарі – спеціалісти: терапевт, педіатр, хірург, акушер-гінеколог, отоларинголог, лікар УЗД, клінічний лаборант та інші. Всього в оглядах взяли участь 43 лікарі з ЦРЛ, 21 з МЛ, 20 осіб середнього персоналу. Виявлено 4327 захворювань із них: онкозахворювань  у 21 особи, туберкульозу у 9 осіб, гіпертонічну хворобу у 112 осіб, ІХЕ у 71 осіб. Скеровано в інші медичні заклади  всього 26 осіб, у тому числі в обласні ЛПЗ – 19 осіб.

Госпіталізовано 1417 особи. Взято під «Д» нагляд 6499 особи,  в тому числі діти – 887, підлітки -273.

Адміністрація ЦРЛ співпрацює з головами місцевих рад із забезпечення надання медичних послуг населенню.

Олег Волошин говорив про санітарно-освітню роботу в населених пунктах району, наголосив на проблемних питаннях функціонування закладів сільської місцевості:

  • забезпечення санітарним автотранспортом АЗПСМ, СЛА в тих ЛПЗ, де вони відсутні.
  • телефонізація ФАПів, впровадження мобільного зв’язку в межах мережі для працівників АЗПСМ, CЛA, ФАПів.
  • ремонт приміщень ФАПів сіл Браташі, Руданці, Тадані, Вирів.
  • вирішення житлового питання для сільських медичних працівників, які доїжджають на роботу.
  • продовження роботи з впровадження практики сімейної медицини в ЛПЗ сіл району.

Заслухавши звіт заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення, Колегія прийняла відповідне рішення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: